Hamachi 2.2.0.227

 

За допомогою програми Hamachi (Хамачі) ви зможете розробити для себе віртуальну локальну мережу за допомогою всесвітньої павутини. Вам відкриваються необмежені можливості використання LAN, наприклад, ігри по мережі, Shared документ. Зауважте, що грати ви можете з «не офіційним» ключем або навіть за допомогою crack. Важливим фактом є те, що швидкість роботи в мережі не буде більше, ніж швидкість підключеного інтернету. Обов’язково для роботи потрібен виділений зовнішній IP-адресу.

Операційна система Windows 7 / 8 / XP
Мовний інтерфейс Російська версія
Остання версія 2.2.0.227
Розмір файлу 8.49 Мб
Ліцензія freeware
Розробник LogMeIn, Inc.

Програма Хамачі доступна для скачування з нашого сайту. Її установка не повинна викликати ніяких складнощів. Після запуску програми потрібно перевірити її наявність у обох гравців. Після цього визначте черговість підключення один до одного. Створенням мережі може займатися за домовленістю будь-який гравець. Щоб виконати таку роботу потрібно почати з кнопки створення мережі.

hamachi-screenshots-1

У ній необхідно вибрати однойменний пункт. Після того, як ви натиснете на «Створити нову мережу», потрібно вибрати назву для вашої мережі (будь-яке ім’я) і ввести пароль. Зверніть увагу, що для пароля потрібно вводити більше трьох знаків. Після цього вам слід вибрати кнопку «Створити». У результаті буде створено мережу. У вікні мережі відобразиться її назва. Вам більше нічого не потрібно робити, просто проінформувати учасників мережі про її назву та пароль, які вами були введені в Hamachi.

hamachi-screenshots-2

Після цього супернику також потрібно буде здійснити введення у себе цих даних. Це дозволить здійснити підключення до вашої мережі. У мережі на першому місці буде відображатися ваше ім’я та IP-адресу. Нижче будуть розташовані імена та адреси всіх інших учасників. Після того, як процес буде успішно завершений, потрібно виділити себе як сервер, щоб суперники виконували підключення до вас. Для цього ваш «віртуальний» IP-адреса суперник повинен ввести в Фіфе. Ви повинні знати, що ваш «віртуальний» IP-адреса суперник бачить в якості підключеного користувача.

hamachi-screenshots-3

Якщо ви підключилися до суперника і отримали від нього настройки, то потрібно вибирати кнопку «Створення мережі» і натиснути на «Увійти в існуючу мережу». Після цього в форму, що з’явилася вводиться отримане назва мережі та її пароль. Після здійснення входу в списку Хамачі ви будете відображатися в якості підключеного користувача. Зауважте, що в якості сервера може виступити абсолютно будь-який гравець! Для цього достатньо тільки знати ip адреса хамачи!

Остання версія програми: 2.2.0.227
Розмір файлу: 8.49 Мб
Кількість скачувань: 273
Файли без вірусів: Перевірено Антивірусом Касперський

button


  • Комментарии Вконтакте
  • Комментарии на сайте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *