ooVoo 3.6.1.26

 

Безкоштовна програма ooVoo служить для організації в мережі Інтернет відеоконференцій і миттєвих обмінів повідомленнями (є запис і відправка відео- повідомлень). Можна безкоштовно здійснювати відео- дзвінки, і в т. Ч. Групові (~ 12 учасників). Можливий запис відео- дзвінків, є відео- пошта і багато інші функції.
Програма має опцію для трансляції екрану – опоненти можуть бачити, що відображено на екрані вашого монітора в період відео- дзвінків. Це надзвичайно корисно при проведенні віддаленої презентації або, коли вам потрібно показати співрозмовникові відео-, фото- на вашому ПК.

Тип Месенджери
Сайти http://www.oovoo.com/home.aspx
Розробники ooVoo LLC
ОС Windows 2000, 2003, XP, Vista, 7
Мова інтерф. Багатомовна, в т.ч. російська
Об’єм 13.77 MB
Остання версія 3.6.1.26 от 19.12.2013
Ліцензія FreeWare

Скріншот програми ooVoo:

ooVoo-screenshot-1-1024x639

Програма буде корисною у Вашому арсеналі софта, для того що б завантажити – перейдіть за посилання нижче і при установці, дотримуйтесь інструкції і вибирайте російську версію.

ooVoo забезпечує спільний перегляд відео-, ви можете переглядати відеоролики з друзями, для чого потрібно вибрати значок, який знаходиться внизу вікна в відео- чаті або вгорі на переліку ваших контактів.

Можна не друкувати повідомлення, а записати його просто на відео- та електронною поштою відправити традиційним методом своїм колегам, знайомим, друзям, близьким ін. Цю опцію можна використовувати, щоб привітати оригінально з днем ​​народження, святом або просто поділитися цікавими новинами.

Є безліч інших можливостей, завдяки ним сьогодні ooVoo вважати можна однією з найкращих програм для спілкування в Інтернет.

Наприклад, на відміну від Skype, програма ooVoo не використовує ПК користувача при управлінні голосовим зв’язком і відео- дзвінками як проміжний вузол, а використовує при цьому власний функціонал.

Остання версія програми: 3.6.1
Розмір файлу: 13.77 МB
Кількість скачувань: 150
Файли без вірусів: Перевірено Антивірусом Касперський

button


  • Комментарии Вконтакте
  • Комментарии на сайте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *