1. Загальні положення
1.1. Адміністрація сайту (далі – «Адміністрація») пропонує користувачеві мережі Інтернет (далі – Користувач) – використовувати сайт softpacket.com.ua і його сервіси (далі – «Сайт») на умовах, викладених в цьому Угоді (далі – «Угода», « ПС »). Угода набуває чинності з моменту підтвердження Користувачем згоди з його умовами в порядку, передбаченому п. 1.3 Угоди.
1.2. Використання Сайту регулюється цією Угодою та Політикою конфіденційності (http://www.softpacket.com.ua/privacy). Угода може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Чинна редакція ПС завжди знаходиться на сторінці за адресуhttp: //www.softpacket.com.ua/rules.
1.3. Починаючи використовувати Сайт, або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач вважається прийняв умови Угоди в повному обсязі, без всяких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з якими-небудь з положень Угоди, Користувач не в праві використовувати Сайт. У разі якщо Адміністрацією були внесені які-небудь зміни до Угоди в порядку, передбаченому пунктом 1.2 Угоди, з якими Користувач не згоден, він зобов’язаний припинити використання Сайту.

2. Реєстрація Користувача. Обліковий запис Користувача
2.1. Для того щоб скористатися деякими функціями Сайту, Користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації, в результаті якої для Користувача буде створена унікальна обліковий запис.
2.2. При реєстрації Користувача Адміністрація Сайту не вимагає ніяких персональних даних, достатньо мати діючу адресу електронної пошти.
2.3. Персональна інформація Користувача, що міститься в обліковому записі Користувача, зберігається і обробляється Адміністрацією відповідно до умов Політики конфіденційності (http://www.softpacket.com.ua/privacy).
2.4. Логін і пароль для доступу до облікового запису Користувача. При реєстрації Користувач самостійно вибирає собі логін (унікальне символьне ім’я облікового запису Користувача) і пароль для доступу до облікового запису. Адміністрація має право заборонити використання певних логінів, а також встановлювати вимоги до логіну та паролю (довжина, допустимі символи і т.д.).
2.5. Користувач самостійно несе відповідальність за безпеку (стійкість до вгадування) обраного ним пароля, а також самостійно забезпечує конфіденційність свого пароля. Користувач самостійно несе відповідальність за всі дії (а також їх наслідки) в рамках або з використанням Сайту під обліковим записом Користувача, включаючи випадки добровільної передачі Користувачем даних для доступу до облікового запису Користувача третім особам на будь-яких умовах (у тому числі за договорами або угодами) . При цьому всі дії в рамках або з використанням Сайту під обліковим записом Користувача вважаються виробленими самим Користувачем.

3. Загальні положення про використання
3.1. Адміністрація має право встановлювати обмеження у використанні Сайту для всіх користувачів, або для окремих категорій користувачів.
3.2. Адміністрація має право посилати своїм Користувачам інформаційні повідомлення.
3.3. Користувача цим повідомлено і він погоджується, що для завантаження ПО Адміністрація пропонує на вибір такі посилання:
3.3.1. Завантажити за допомогою завантажувача softpacket.com.ua – завантажити офіційний інсталятор з допомогою завантажувача, заснованого на технології Installcore. Перед завантаженням і установкою необхідної Користувачеві програми, йому може бути показано одне або більше рекламна пропозиція по установці додаткового ПЗ, від якого Користувач може відмовитися.
3.3.2. Завантажити за допомогою завантажувача Mail.ru – завантажити офіційний інсталятор з допомогою завантажувача Mail.ru. Перед завантаженням і установкою необхідної Користувачеві програми, показується пропозицію по установці браузера Інтернет від Mail.ru і пропозиція установити тулбар, guard, стартові сторінки і пошук Mail.ru, від яких Користувач може відмовитися.
3.3.3. Завантажити з ярликами на навчальні матеріали – завантажити офіційний інсталятор з пропозицією Користувачеві встановити ярлики для швидкого доступу до “Запитання і відповіді” і “навчальні відео” за даною програмою на робочий стіл ПК. Додатково до цих ярликам будуть встановлені рекламні ярлики сайтів-партнерів нашого каталогу. Відмовитися від установки ярликів можна знявши галочку біля поля “Додати навчальні ярлики і ярлики сайтів-партнерів на робочий стіл” при установці.
3.3.4. Завантажити офіційну версію.
3.4. Користувача цим повідомлено і він погоджується, що через 5 секунд після переходу на сторінку програми розпочнеться автоматичне завантаження рекомендованої Адміністрацією Сайту збірки, від якої користувач може відмовитися.

4. Умови використання Сайту
4.1. Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії, пов’язані з використанням Сайту, у тому числі, якщо такі дії призведуть до порушення прав і законних інтересів третіх осіб, а також за дотримання законодавства при використанні Сайту.
4.2. При використанні Сайту Користувач не має права:
4.2.1. завантажувати, посилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати та / або поширювати контент, який є незаконним, шкідливим, наклепницьким, ображає моральність, демонструє (або є пропагандою) насильства і жорстокості, порушує права інтелектуальної власності, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу будь-яких осіб або організацій, містить елементи (або є пропагандою) порнографії, дитячої еротики, являє собою рекламу (або є пропагандою) послуг сексуального характеру (у тому числі під видом інших послуг), роз’яснює порядок виготовлення, застосування чи іншого використання наркотичних речовин або їх аналогів, вибухових речовин чи іншої зброї;
4.2.2. порушувати права третіх осіб, в тому числі неповнолітніх осіб та / або завдавати їм шкоди в будь-якій формі;
4.2.3. завантажувати, посилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати та / або поширювати контент, при відсутності прав на такі дії згідно із законодавством або яким-небудь договірним відносинам;
4.2.4. завантажувати, посилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати та / або поширювати недозволений спеціальним чином рекламну інформацію, спам (у тому числі і пошуковий), списки чужих адрес електронної пошти, схеми «пірамід», багаторівневого (мережевого) маркетингу (MLM), системи інтернет-заробітку і e-mail-бізнесів, «листи щастя»;
4.2.5. завантажувати, посилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати та / або поширювати будь-які матеріали, що містять віруси або інші комп’ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу , а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті, а також розміщення посилань на вищезгадану інформацію;
4.2.6. несанкціоновано збирати і зберігати персональні дані інших осіб;
4.2.7. порушувати нормальну роботу Сайту;
4.2.8. розміщувати посилання на ресурси мережі, зміст яких суперечить чинному законодавству України;
4.2.9. сприяти діям, спрямованим на порушення обмежень і заборон, що накладаються Угодою;
4.2.10. іншим чином порушувати норми законодавства, в тому числі норми міжнародного права.

5. Виключні права на зміст Сайту та контент
5.1. Всі об’єкти, доступні за допомогою Сайту, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки та інші об’єкти (далі – зміст Сайту), а також будь-який контент, розміщений на сайті, є об’єктами виняткових прав Адміністрації, Користувачів та інших правовласників.
5.2. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів Сайту можливо тільки в рамках пропонованого функціоналу. Ніякі елементи змісту Сайту, а також будь-який контент, розміщений на Сайті, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням маються на увазі, в тому числі: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі, відображення у фреймі і т.д. Виняток становлять випадки, прямо передбачені законодавством України або даною Угодою.
Використання Користувачем елементів змісту Сайту, а також будь-якого контенту для особистого некомерційного використання, допускається за умови збереження всіх знаків охорони авторського права, суміжних прав, товарних знаків, інших повідомлень про авторство, збереження імені (або псевдоніма) автора / найменування правовласника в незмінному вигляді, збереженні відповідного об’єкта в незмінному вигляді. Виняток становлять випадки, прямо передбачені законодавством України або даною Угодою.

6. Сайти та контент третіх осіб
6.1. Сайт може містити посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб). Вказані треті особи та їх Контент не перевіряються Адміністрацією на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, законності і т.п.). Адміністрація не несе відповідальність за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ використовуючи Сайт, в тому числі, за будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб, рекламу тощо, а також за доступність таких сайтів або контенту і наслідки їх використання Користувачем.
6.2. Посилання (у будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщена на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг, діяльності) з боку Адміністрації, за винятком випадків, коли на це прямо вказується на сайті.

7. Реклама на Сайті
7.1. Адміністрація не несе відповідальність за зміст рекламних оголошень, розміщених на сайті.

8. Відсутність гарантій, обмеження відповідальності
8.1. Користувач використовує Сайт на свій власний ризик. Сайт надається «як є». Адміністрація не бере на себе ніякої відповідальності, у тому числі за відповідність Сайту цілям Користувача;
8.2. Адміністрація не гарантує, що: Сайт відповідає / відповідатиме вимогам Користувача; Сайт буде доступний безперервно, швидко, надійно і без помилок; результати, які можуть бути отримані з використанням Сайту, будуть точними і надійними і можуть використовуватися для будь-яких цілей або в якому-небудь ролі (наприклад, для встановлення та / або підтвердження яких-небудь фактів); якість якого-небудь продукту, послуги, інформації та ін., отриманих з використанням Сайту, буде відповідати очікуванням Користувача;
8.3. Будь інформацію та / або матеріали (у тому числі завантажуване ПО, листи, які-небудь інструкції та керівництва до дії і т.д.), доступ до яких Користувач отримує з використанням Сайту, Користувач може використовувати на свій власний страх і ризик і самостійно несе відповідальність за можливі наслідки використання зазначених інформації та / або матеріалів, в тому числі за шкоду, яка це може заподіяти комп’ютеру Користувача або третім особам, за втрату даних чи будь-який інший шкоду;
8.4. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які види збитків, що відбулися внаслідок використання Користувачем Сайту або окремих частин / функцій Сайту;
8.5. За будь-яких обставин відповідальність Адміністрації обмежена 1000 (однією тисячею) українських гривень і покладається на Адміністрацію за наявності в її діях вини.

9. Інші положення
9.1. Ця Угода являє собою договір між Користувачем і Адміністрацією щодо порядку використання Сайту і замінює собою всі попередні угоди між Користувачем і Адміністрацією.
9.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Всі можливі спори, що випливають з відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому чинним законодавством України, за нормами українського права. Скрізь по тексту цієї Угоди, якщо явно не вказано інше, під терміном «законодавство» розуміється як законодавство України, так і законодавство місця перебування Користувача.
9.3. Зважаючи на безоплатність послуг, що надаються в рамках цієї Угоди, норми про захист прав споживачів, передбачені законодавством України, не можуть бути застосовними до відносин між Користувачем і Адміністрацією.
9.4. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
9.5. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.
9.6. Бездіяльність з боку Адміністрації в разі порушення Користувачем або іншими користувачами положень Угод не позбавляє Адміністрацію права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови Адміністрації від своїх прав у випадку здійснення в подальшому подібних або схожих порушень.
9.7. Ця Угода складена російською мовою і в деяких випадках може бути надано Користувачеві для ознайомлення іншою мовою. У разі розбіжності україномовної версії Угоди і версії Угоди на іншій мові, застосовуються положення україномовної версії цієї Угоди.