Skype 7.0.0.102

 

Skype – найпопулярніша і затребувана програма для спілкування в режимі реального часу. У програмі можна обмінюватися текстовими повідомленнями, голосовими дзвінками і створювати відеозв’язок, що дозволить надати спілкуванню найбільшою реалістичності. За допомогою цього месенджера можна максимально комфортно спілкуватися з людьми, що знаходяться в будь-якій точці світу.

Для того щоб завантажити Skype для Windows потрібно зайти на офіційний сайт розробника і клікнути на кнопку «Завантажити Skype». Знайти цю кнопку можна дуже легко, до того ж вона дублюється в декількох місцях на головній сторінці сайту. У вікні клацніть на кнопку “Skype для робочого столу Windows». Натиснувши на цю кнопку, Ви зможете скайп скачати безкоштовно для виндовс 7 та інших операційних систем сімейства windows, якщо ж Вам потрібна програма для іншої ОС, то перегорніть сторінку далі і виберіть потрібну операційну систему. Незалежно від того, встановлюєте Ви скайп на ноутбук або на комп’ютер принцип однаковий – після натискання на кнопку завантажити skype почнеться завантаження інсталяційного файлу. На сайті можна skype завантажити безкоштовно російську версію для більше зручності.

Тип Мессенджеры
Розробники Skype Technologies
ОС Windows XP, Vista, 7,8, iOS, Android
Мова інтерф. Багатомовна, безкоштовна російська версія
Остання версія 7.0.0.102
Об’єм 43,70 Мб
Ліцензія FreeWare
Сайти Skype Technologies

Отже, після того, як Ви скачали російську версію програми для windows 7 або іншою версією windows, запустіть інсталяційний файл. У цьому вікні за умовчанням буде відзначений вибраний Вами раніше мову, але в разі необхідності з випадаючого списку можна вибрати потрібну мову або встановити російську мову, якщо позначка стоїть не російською. Тут також можна поставити відмітку для запуску програми при запуску системи. Якщо галочку не ставити, то при старті ОС Скайп запускатися не буде. Далі тиснемо на кнопку «Я згоден (-на) – далі». У наступному вікні Вам запропонують встановити плагін Click to Call від Skype, якщо встановлювати Ви його не хочете – приберіть галочку напроти цього пункту і натисніть на «Продовжити». Далі Вам запропонують ще кілька додаткових змін, від яких можна відмовитися, прибравши галочки навпроти них і натиснувши на кнопку «Продовжити».

Скріншот

skype-screenshots-photo-3

Після цього починається процес установки програми для windows xp, windows 7, windows 8. Далі з’явиться вікно з повідомленням про те, що програма встановлена. От і все, Ви встановили новий скайп і можете запускати програму. Щоб почати спілкуватися в скайпі, потрібно skype скачати нову версію, запустити інсталяційний файл, пройти процедуру установки, запустити програму, ввести свій логін і пароль. Тепер Ви можете вільно спілкуватися з друзями та родичами, влаштовувати відеоконференції, пересилати файли і т.д. Варто відзначити, що можна програму skype завантажити безкоштовно, як і використовувати її також можна безкоштовно, за винятком деяких преміум-функцій.

Основні можливості програми:

  • створення відеозв’язку;
  • здійснення дзвінків на мобільні та стаціонарні телефони;
  • відправка SMS-повідомлень;
  • створення відеоконференцій;
  • групові голосові дзвінки;
  • обмін текстовими повідомленнями;
  • дзвінки з браузера (пли наявності плагіна);

Завантажити skype безкоштовно без SMS та реєстрації. Остання російська версія для комп’ютера:

Остання версія програми: 7.0.0.102
Розмір файлу: 43.70 Мб
Кількість скачувань: 2376
Файли без вірусів: Перевірено Антивірусом Касперський

button


  • Комментарии Вконтакте
  • Комментарии на сайте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *