Яндекс Браузер 1.7.1364.12390

 

Яндекс браузер – один з найпопулярніших в нашій країні браузерів, оскільки забезпечує безпечний і зручний web-серфінг, демонструє високу швидкість завантаження, ефективно виявляє і блокує вірусну активність, підтримує Яндекс-сервіси, є режим турбо і панель швидкого запуску, і багато інші корисні інструменти.

Яндекс браузер заслужено користується великою популярністю серед користувачів нашої країни, тому кількість бажаючих завантажити Яндекс браузер останньої версії завжди дуже багато. Завантажити останній Яндекс браузер безкоштовно можна дуже легко, досить зайти на головну сторінку пошукача Яндекс, і у верхній його частині на видному місці буде логотип браузера і відповідний підпис. Крім цього по всій сторінці пошукача ще в кількох місцях буде розкидані подібні посилання на скачування браузера, натиснувши на які також можна скачати Яндекс браузер безкоштовно. Далі відкриється вікно «презентації» браузера, в якому описуються головні його достоїнства з візуалізацією, і пояснюється, чому потрібно завантажити саме Яндекс браузер.

Тип Браузери
Розробник The ChromiumAuthors, Яндекс
ОС Windows, OS X
Мова інтерф. Багатомовна, російська в т. ч.
Остання версія 1.7.1364.12390(246a542) 14.05.2013г
На мові C++, Ассемблер
Об’єм 30 Мб
Ліцензія Проприєтарна,  ApacheLicense, ICU License,  libjpeg license, LGPL, libpng license, MS-PL, MIT License, zlib license, BSDlicense, MPL/GPL/LGPL.
Сайти browser.yandex.ru

Можете ознайомитися з презентацією, щоб дізнатися про можливості браузера, а можна відразу перейти до скачування інсталятора. Для цього потрібно натиснути на кнопку «скачати Яндекс браузер для windows», яка знаходиться на цій же сторінці. Якщо Вам потрібна версія браузера для смартфона або планшета, то потрібно перейти на сусідні вкладки і аналогічним чином завантажити Яндекс браузер +2015 безкоштовно для мобільних пристроїв.

Скріншот безкоштовного браузера

yandex-browser-screenshots-photo-1-1024x545

Далі необхідно запустити скачаний файл і вказати галочками потрібні пункти, прикладені інсталятором і натиснути кнопку «Почати користуватися». Після цього почнеться процес установки з індикатором і зазначенням часу, скільки залишилося до кінця установки. По завершенню установки відкриється вікно Яндекс браузера і можна приступити до його налаштуванні, або скористатися можливістю синхронізації з іншими пристроями та комп’ютерами, для чого буде потрібно ввести логін і пароль. От і все, тепер ви знаєте, як завантажити новий безкоштовний Яндекс браузер на комп’ютер.

Основні можливості Яндекс браузера:

 • швидке завантаження сторінок;
 • персоналізація;
 • забезпечення безпечного серфінгу;
 • автоматична перевірка скачуваних файлів;
 • інтеграція з сервісами Яндекс;
 • імпорт і експорт налаштувань;
 • система швидких посилань;
 • режим Турбо для прискорення завантаження сторінок;
 • «Розумна рядок»;
 • Синхронізація налаштувань, закладок і розширень з декількома пристроями.

Коли Ви скачаєте і встановіть браузер, зможете побачити що одна з особливих функцій Яндекс Браузера 1.7 – режим Турбо, його запозичили у браузера Opera. Даний режим забезпечує економію трафіку і корисний дуже користувачам при поганому з’єднанні з Інтернет або при дорогому трафіку.

Завантажити яндекс браузер безкоштовно та без реєстрації та смс.

Остання версія програми: 1.7
Розмір файлу: 30.00 МB
Кількість скачувань: 1712
Файли без вірусів: Перевірено Антивірусом Касперський

button


 • Комментарии Вконтакте
 • Комментарии на сайте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *