Zona для Windows та Android

 

Zona – повністю безкоштовний torrent – клієнт для завантаження фільмів, програмою запропонований каталог в якому більше 60 000 повнометражних фільмів і серіалів найвищої якості. У кожного фільму є описи і кілька варіантів завантаження, в каталозі можна проводити пошук фільмів за назвою.

Тип Клієнт для завантаження фільмів
Розробники Zona Software
ОС Windows 7, 8
Мова інтерф. Русский, English, Українська
Остання версія 1.0.6.3
Об’єм 28.61 Мб
Ліцензія Freeware
Офіційний сайт www.zona.ru

Опис функціоналу програми Zona (Зона)

Програма Зона забезпечує спорт онлайн трансляції, завантаження і прослуховування музики. При завантаженні музики використовують соціальну мережу Вконтакте. У вас повинна бути реєстрація в даній соц. мережі, необхідно ввести в програму пароль свого облікового запису. Zona має розділ «Ігри», це реклама ігр при переході на сайт. Завантаження ігор програмою не виконується.

Остання версія програми: 1.0.6.3
Розмір файлу: 28.31 Мб
Кількість скачувань: 2284561
Файли без вірусів: Перевірено Антивірусом Касперський

button

 

Скріншоти програми Zona (Зона)

zona 1

 

Як працює?

Відкривається програма Zona, на екрані з’являється каталог фільмів доступних для завантаження, з нього Ви вибираєте потрібний фільм. В описах можна підібрати для закачування конкретний файл або програма сама вибирає його за замовчуванням. Можна дочекатися повного скачування або почати дивитися його під час викачування за допомогою відеоплеєра вбудованого в програму.

У фоновому режимі програма працює на роздачі, що б фільми могли завантажувати і інші користувачі. Якщо вимкнути програму, а потім включить – завантаження продовжиться з місця, де призупинилася. Фільми всі, які завантажуються або завантажені – можна побачити в розділі «завантаження». У налаштуванні вказується папка, де зберігаються завантажувані фільми. Програма Zona відкривати може сторонні .torrent-файли.

  • Безкоштовна програма Zona має підтримку скінів (поки лише 3 шт).
  • Якщо фільми не відтворюються або відсутня звук, необхідно завантажити та встановити K-Lite Codec Pack.
  • Якщо у вас лається антивірус на Зону, читайте тут.

Безкоштовно завантажити Zona прямо зараз – без SMS та реєстрації.

button


  • Комментарии Вконтакте
  • Комментарии на сайте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *